| oOSmileoO a întrebat:

Buna tuturor stiti p unde sunt magazinele d&c si energy in constanta?

4 răspunsuri:
| Ancuta7878 a răspuns:

Da stiu. si eu sunt din constanta. si veti ce ti-o iei numa pentru faptul ca m-ai injurat. acea intrebare era pusa de sora mea. las ca ne intalnim noi. mm.

| Ancuta7878 a răspuns:

Foarte bine. lasa ca vezi tu!

| oOSmileoO explică:

Auzi fetita vezi ca eu nici macar nu sunt din cta sunt din timisoara impart contul' cu o prietena de la bunici ea sta in timisoaratongue deci bafta sa ma gaesti dar poate o gasesti p prietena mea... poti sa vb cu eawinking

| oOSmileoO explică:

Ok bftwinking