| lavi2864 a întrebat:

Va rog mult mult mult sa imi ziceti un program de editat poze care sa faca urmatorul lucru:de exemplu sa decupez dintr-o poza doar capul, apoi din alta poza doar parul si apoi sa le suprapun. Cum ai pune o peruca la cineva, ceva de genul. Sper ca m-am facut inteleasa si sper ca o sa dau inca o fundita la cineva in curand!

3 răspunsuri:
| Baky a răspuns:

Gimp

| Daia14 a răspuns:

Pai este un program se numeste Adobe Photo Shortcut;) si inca un site www.picnik.com incearcale;)

| 0Nyteshade a răspuns:

Mai avem siiiii -tobele va rog- Adobe Photoshop (cu aloe vera), care mai nou cu doua search-uri pe google il gasesti in varianta gratis & full, deci bafta.