| cokko a întrebat:

Buna tuturor, vreau si eu un status frumos pentru o poza, cine ma ajuta? multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| cokko explică:

Va multumesc mult!

| Bumbu89 a răspuns:

Am facut pasi mici, dar am calcat bine,
Acum toate usile sunt deschise pentru mine.
Vorbele Rele trebuie tratate mereu cu spatele happy si de aceea trebuie sa ai in posesie un fund bun laughing
E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă, și poţi jura că nu e alta mai frumoasă.
Şi atunci când te sperie lipsa mea, caută-mă în sufletul tău. De acolo nu o să ies niciodată!
Mama a încercat să creeze o domnişoară, dar tata a învins! A creat o domnişoară care nu se mulţumeşte cu orice de la oricine!
Astăzi...Nimic nu mă poate opri să fiu fericită! ♥