| RiRi5846 a întrebat:

Unde pot sa gasesc poze in genul asta http://tinypic.com/view.php?pic=2wozoud&s=7 adica poze care practic sunt decupate si nu mai au nimic in spate nici alb nici nimic? Luati poza sa vedeti la ce ma refer...

2 răspunsuri:
| sonyaminia a răspuns:

Te duci pe google si scrii poze schematice cu turnul efel si iti dau o gramada si selectezi culoarea neagra inainte de cautare
noroc

| RiRi5846 explică (pentru sonyaminia):

Eu nu vroiam poze cu turnul efel.Eu vroiam poze care practic nu mai au nimic in spate ca cele care sunt la photoscape.