| anonim_4396 a întrebat:

Unde se scrie lectia pe un caiet de biologie? Pe prima, sau a doua. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| AnaaSb a răspuns:

Pe a treia.Prima fila ( faţă-spate) o lasi goala, apoi vine coala alba ( pe care normal ca o lasi goala), apoi vine a treia fila ( pe care scrii ). Succes!

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna! Nu conteaza pe care pagina scrii lectia.Eu am inceput caiet nou, am scris pe prima pagina si pentru ca profa de bio nu prea ne da desene, scriu si pe foaia de desenat ca n-are nimic happyPapa.

| AnGeL a răspuns:

Pe a treia
pe prima scrii numele si ce vrei tu
pe a doua o lasi libera aia e foaie goala pe se deseneaza de obicei
si de abia pe-a treia scrii

| MrThalium a răspuns:

Pe a doua adica lasi o fila goala fata-spate si apoi scrii pe a 3a care este liniata