| Ammy_5145 a întrebat:

Bunahappy Uneori simt ca imi pierd increderea in mine si ma simt exclusa, dar si constransa.si asa vrea sa va intreb de ce si cum as putea evita aceste de momente? Multumesc!

2 răspunsuri:
| sweet_girl_carmen a răspuns:

Daca te simti asa, langa anumiti oameni, evita-i pe cat posibil, iar daca te simti asa deoarece nu te simti bine in pielea ta, uita-te zilnic in oglinda, admira-te, schimta-ti look-ul. te pup

| soDa cauStica a răspuns:

Pai in primul rand astea sunt faze de adolescenth in care simti ca lumea se prabuseste si na te simti trist/a suparat/a si fruios/a pe toata lumea! oricum sunt niste faze de momenth care vor trecebig grin ai incredere in tinebig grinhappy