| Andreeaioan115 a întrebat:

Bună,as vrea sa vă intreb dacă nu o să ies acum cu acel băiat as putea sa il pierd? Ideea este că simt ca nu il cunosc prea bine și are gânduri sexuale cu mine, ce să fac? Help. Pupici

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, daca nu iesi cu el, s-ar putea sa nu te mai invite.
O plimbare cu el va lamuri situatia. Daca aduce in discutie sexul sau propune intalniri in locuri retrase, ca pentru sex, refuza-l politicos si renunta la el.
Tu ai nevoie de suport moral, iar daca el are nevoie doar de sex, iti va face rau.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca nu te simti in siguranta, nu iesi cu el. Daca vrea doar sex, foarte bine daca-l pierzi. Daca te respecta vrea mai mult decat sex, vrea o relatie serioasa, va avea rabdare sa te astepte pana esti pregatita.

| Dragosdoar a răspuns (pentru wildthing):

Pai si o relatie sanatoasa, o intretine strict pentru sex

| RAY a răspuns:

Dar ce gânduri sa aibă cu tine? Te visezi măritată cu copii? Este normal pentru el sa vrea doar sex, tu dacă nu vrei asta e, nu e de judecat băiatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are gânduri sexuale atunci nu ai pierdut nimic, doar ai câștigat.
Tu ești o fata frumoasa dar nu ești rațională.
Nici nu v-ați văzut în realitate și ala deja se gândește la sex, tu trebuie sa îți cauți iubit nu un partener de sex, ai înțeles ideea?

| Dragosdoar a răspuns:

Draga andreea, nu stiu cati ani ai tu-scuze, nu vreau sa te simti ridicola-dar cam 99, 98% dintre baieti cand se combina cu fete vor sex (si cat mai repede chiar ). Sper ca nu te-am dezamagit, dar sexul e principalul combustibil care le pune In miscare motorul de convieturie cu o femeie.

| Dragosdoar a răspuns:

Inca o chestie Iti mai zic. Eu suunt barbat, deci cunosc bine ce este in mintea fieecarui mascul. Chiar daca un barbat sa zicem nu-ti v-a spune direct ca el vrea sex cu tine, in mintea lui, scopul principal al relatiei cu tine va fi sexul, mai ales daca are sub 22 de ani. Iti spun de pe acum sa stii. Majoritatea barbatilor asta vor cand Isi fac prietena, asta urmaresc din adins.

| Celestina003 a răspuns:

Ai trecut deja prima dată prin asta, mai vrei și a doua oară? Gândește -te bine.

| Issabelle6789 a răspuns:

Crede-ma.Fugi cat mai poti de baieti care vor doar sex! Nu se vor atasa de tine.Doar isi vor face treaba si dupa o vreme, te vor parasi