| anonim_4396 a întrebat:

Azi vreau sa va intreb: cum pot sa slabesc repede? Sunt foarte grasa si am incercat de toate(aproape). Nu ma mai suport si imi cam pierd increderea in mine. Am nevoie de ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

In ultimele 50 de posturi la categoria sport sunt cel putin 10 cu problema asta. lenea prea mare sa cauti?