| anonim_4396 a întrebat:

Buna, va cer puțină atenție în legătură cu o chestie, trec peste părerile hate-rilor. Sunt noua intr-o scoala, clasa a 8-a, colegii sunt foarte de treabă, prietenoși, îmi dau atenție când e nevoie, dar este un băiat în clasa care este super simpatic prin felul lui de a fi, frumos. Din prima zi de școală a venit la mine m.a băgat în seamă, m.a întrebat diferite chestii. după ce am plecat mi s-a spus că a zis "vai ce de treabă e fata respectivă"...a doua zi nu a mai fost așa interesat, se uită la mine din când în când, dar sta puțin cam departe, următoarea zi... buna, ce faci, ce mai faci, tot se uita la mine..ieri a fost foarte interesant, se uită și mai insistent la mine, adică pentru a mă vedea trebuie să își întoarcă capul în spate,, a vorbit cu mine in pauze, a trecut pe langa banca mea și mi.a băgat mâna prin păr, face cumva să ajungă la mine sa îmi facă jocuri cu mâinile mele. incearcă să mă impresioneze, " uită-te la mine și fă cum fac eu". S-a pus în fața mea și se uită fix in ochii mei "treci de mine daca poți", in pauze băieții din clasa trag dintr.o țigare electronică in clasa și miroase super frumos, a căpșună, și mai mereu când trage și el vine la mine chiar daca suntem în grup chiar daca sunt singura in bancă și îmi face cerculețe de fum in față și după mă privește lung in ochi, are niste ochi superbi albaștri. Vine la mine când sunt singura in banca vede ce fac. după pleaca. Când am ieșit de la școala, știa că de obicei eu stau cu fetele, dar m.a chemat să stau cu el cu un alt băiat, a venit la mine și m-a luat de gat lângă el pentru câțiva pași și a fost geniiiial doar că eu eunt genul mai timida cu băieții si mă dau mai intr-o parte chiar dacă îl plac. Mi.a luat telefonul și după mi-a luat degetul frumos sa îmi pună amprenta, adică m-a luat de mana.mi-a luat apărarea la o chestie, gen nu te așeza pe ea, stai acolo unde ești las.o in pace, vreau sa spun că vrea să îmi atragă atenția cumva când e la depărtare, și când e aproape de mine îmi vorbește frumos. Mi a atras atenția din prima zi, dar cel mai mult în îi place să mi fac cerculețe de fum in față și să se uite în ochii mei printre norișorii de fum pentru că știe că îmi place mirosul.hee hee

Mă place sau nu aștept pareri...))poate a sunat ciudat dar aia e...idk. Mersi frumos!

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Si care e intrebarea?
Esti orbita de un golanas in devenire. Nu mi se pare cine stie ce adica cineva care te place nu cred ca se comporta asa. Tu vrei sa vina si sa te bage in seama cu disperare, poate mai face asta si pentru ca sunteti colegi si vrea sa afle mai multe pentru ca de restul s-a plictisit. Pana nu iti spune ca ii 0lace de tine nu mai interpreta fiecare gest ca fiind un flirt.