| myharock a întrebat:

As avea o intrebare. Imi place de un baiat de pe clasa a 9-a dar nu sunt sigura ca el ma place pentru. ca eu sunt in clasa a 6-a. Dar in pauze se uita la mine foarte frumos si filtreaza cu mine. Și suntem la aceeasi scoala si pe acelasi autobus. Dau Funda! JUR!

Răspuns Câştigător
| Elena_8633 a răspuns:

1.Nu il bate a cap sau lucruri din astea.
2.Incearca sa ii fii buna prietena, ajuta-i pe toti in prezenta lui, deci fa-l sa vada ca esti si modesta, si draguta, si amuzanta si desteapta.
3. Dupa ce sunteti buni prieteni, intalniti-va cu colegii in parcuri cu rolele sau bicicletele.
4. Dupa aia intalneste-te singura cu el.
5. Du-l in parc si dupa ce va intelegeti super bine spune-i a il placi si vrei sa stii daca si el simte la fel.
Si eu am facut asa si baiatul pe care il plac da semne de iubire, ma apaara, ii bate pe baitii care se leaga de mine si se uita la mine la ore si lucruri...
funda? sper ca te au ajutat

9 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Eu tin minte ca atunci cand eram pe a 9-a, pentru mine cei de pe clasele a 6-a, a 7-a erau invizibili. Nici prin absurd nu ma gandeam ca as putea fi cu o fata de clasa a 6-a. Daca e cat de cat normal la cap, nu cred ca ai vreo sansa sau ceva de genul asta.
@ Elena esti un lingau pentru funditele alea.

| Candice a răspuns:

Doamne fereste. fato tu te vezi ce spui. la 12 ani nici nu esti suficient dezvoltata ca fata, intelegi tu ( nu ti-au crescut tatele si curu mai pe scurt ). el fiind clasa a9a o sa se uite dupa alte fete mai ''bune''. eu zic sa-l lasi. mai asteapta 1 an 2 sa te formezi sa vezi ce bataie o sa fie pe tine. happy

| Anonim69 a răspuns:

Cam mica pentru el, dar in dragoste orice e permislaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_8633 a răspuns:

Stai ca n-am inteles. la 14 ani esti in clasa a 8 a dupa care mergi la liceu. deci el e in primul an de liceu si uh ai 12 ani tu iti bati joc de lume

| alexxa a răspuns:

Daca FLIRTA cu tine poate aveai sanse da' daca FILTREAZA poti sa iti iei gandul de la ellaughing

| nfsP a răspuns:

Nu e vina mea ca tu cauti *** marehappy

| georgi002 a răspuns:

Pai sincer poate sa se distreze doar pe seama ta pentru ca asa sunt baietii mai mari. Dar in acelasi timp poate sa ii placa de tine.Asa ca intra in vorba cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigura? Mi se pare ca esti prea mica. si in general baietii nu se prea incurca cu fete mai mici gen cl. a4a si cl. a8a. e adevarat ca diferentele de varsta sunt mari intre doi posibili parteneri. dar asta cand sunt adulti. Asa ca te sfatuiesc sa ai grija.