| Nutzjj a întrebat:

Deci eu plac un baiat, care înainte se comporta urât cu mine dar de cand stie vorbeste mai mult cu mine mai pe scurt de când știe suntem prieteni.
Mai toți băieții cu care sunt prietena din clasă, care sunt prieteni si cu el spun că mă place, de asemenea si toate prietenele, dar el neagă asta MEREU.
A dat si alte semne cum ar fi că m-a luat de mama o secundă fara să zică nimic, sau că se uită in ochii mei mă strigă si vorbeste des cu mine.
Când m-am pus la sds(școală după școală) cu el in banca nu a comentat.
Dar asta este ca un fel de plus, să vă faceți o idee.
Azi o prietena mi-a spus că el s-a pus cu ea in bancă la sds a strigat-o "fata" să se ducă pe hol, iar pe băieti nu si i-a pus un fir de par pe bancă.
ps: prietena mea e cam mincinoasa
Voi ce credeți?

a) Nu ne place pe nici una, doar suntem prietene cu el.
b) Ne place pe am doua
c) Mă place pe mine
d) O place pe prietena mea

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Draga mea ai 10 ani dupa cum afirmi in alte intrebari TPU, de ce te nelinistesti la aceasta varsta? daca acel baiat, te place 'altfel' sau doar ca pe o colega, nu ar trebui sa conteze actual! esti mica de ani!
ai tot timpul sa iubesti si sa fii iubita in viitor!
succes

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deh, copilas de 10 anisori...

| dullcat a răspuns:

Cred ca esti mult prea mica pentru relatii.Crede-ma ca vei avea timp berechet mai incolo, la liceu.Deocamdata bucura-te de copilarie, iti va lipsi enorm cand mai cresti si dai peste tot felul de drame adolescentine, iti spun din experienta.laughing