| GeorgianaBurceana a întrebat:

Va implor am mare nevoie de niste sfaturi!sad Ieri mi-a fost furat telefonul din masina verusorului colegei mele,de un prieten de-al lui,eu l-am uitat pe bancheta din spate si cand am sunat-o mi-a spus ca nu este,stiu sigur ca el l-a luat sad Problema este ca eu nu aveam App store activat la el, chiar daca am id sad Stiti cumva cum pot afla unde este telefonul sau cum pot scoate actele de la el? nu l-am luat nou...va implor ajutati-ma crying( orice sfat este binevenit!

Răspuns Câştigător
| KaterinaРомановский a răspuns:

Din pacate nu prea ai ce face. Incearca sa mergi la politie, dar daca telefonul nu e luat nou cu acte sa stii ca nu rezolvi mare branza!

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca stii cine ti l-a luat, anunta-ti parintii de situatie, te temi de acel individ?
E telefonul tau, trebuie sa ti-l recuperezi.