| Daysee a întrebat:

Buna!
Va rog ajutati-ma. Mi'am instalat IMVU de pe site'ul oficial si cand am dat sa intru imi spune: It appears that IMVU has crashed. Wold you like to restart IMVU? si imi apare Yes sau No. Si daca dau No se inchide si daca dau Yes imi tot apare din nou si din nou.Multumesc mult. Dau funda. :*:*

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Aşa îmi face şi mie :/

| MadaSS a răspuns:

Restarteaza Pc'ul... Daca nu merge nici asa.Dezinstaleaza imvu.Si apoi reinstaleaza-l.Succes!

| Leexii a răspuns:

straight face Asa imi face si mie straight face sad. Sii habar n`am. ce sa ii maii fac