| seby27278 a întrebat:

Va rog ajutati-ma nu stiu ce are contul meu pe facebook cand m-am logat acum 3 zile pe el mi-a aparut sa imi confirm numarul de telefon, uite asa: Confirm Your Phone Number
Salut,.
To continue using Facebook, please click on the link we sent to. This will confirm your phone as your contact address.
Ai nevoie de ajutor?
Have trouble linking from your phone?
Insert the confirmation code from the SMS instead. Si dau mai jos la Resend Confirmation SMS si imi apare Sorry, a temporary error has occurred. Please try again in a little while., deja de 3 zile tot asa imi apare nu pot face nimic, va roooooooooog ajutati-ma! Funda!

1 răspuns:
| ValentinElTPU a răspuns:

Baga nr tau de telefon, vei primi un sms cu un cod, il bagi si gata