| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am nevoie rapid de ajutor! acum 2 zile mi-am dezactivat facebook-ul. Am asteptat insa nu am mai putut sa il activez la loc ..cand intru zice asa :
"To continue using Facebook, please click on the link we sent to. This will confirm your phone as your contact address.
Need Help?
Have trouble linking from your phone?
Insert the confirmation code from the SMS instead.
Resend Confirmation SMS "
ce sa fac? va rog ajutati-ma. sad
dau funda pentru cel mai bun raspuns.
Va multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Păi nu ţi`a trimis un link pe telefon? Şi nu e normal să îţi spună aşa după 2 zile. Dacă îl dezactivezi te mai lasa o lună săte gândeşti iar dacă îl ştergi te lasă doar 2 săptămâni...E ciudat?thinking Oricum îţi recomand să nu te complici cu facebook`ul. nu duce la nimic folositor şi creează dependenţă(+ că de la orele de calculator petrecute pe fb [adică pot fi multe pe zi.] poţi să`ţi ''strici'' ochii [cum am păţit eu rolling eyes ]. Deci mai bine nu te mai chinui cu asta, ori fă-ţi alt cont tongue.

Baftă!

| TheCuTeGirl a răspuns (pentru XмιѕтιqυєX):

Multumesc! mai astept si alte opinii :*

| TheCuTeGirl a răspuns (pentru XмιѕтιqυєX):

Stai..deci inseamna ca trebuie sa astept o luna? :o

| XмιѕтιqυєX a răspuns (pentru TheCuTeGirl):

Nu. te lasa o luna sa te gândesti daca mai vrei facebook. Mai bine iti faci altul.

Baftă!