| PicSiPoc08 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma sa-mi aflu si eu parola de la mess. Cand dau s`o aflu imi zice "Ne pare rău, parola dvs. nu poate fi resetat on-line" Nu stiu de ce...Si facebook-ul la fel dar mi-a fost schimbata parola si mi-a fost si anulat contul. Va rog ajutati-ma cum pot sa fac?

2 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

Intri pe mess si dai sign out dupa aia forgot you password si dupa aia dai my password doesnt work completezi alea si la final bagi alta parola si o sa iti mearga

| PicSiPoc08 explică:

Asa am facut. Si nu` merge