| Anonima1qt910 a întrebat:

Buna, va rog dati-mi niște recomandări pentru cărți triste (mai exact ca personajul principal sa aibă depresie, sa vrea sa se sinucidă etc.) dar sa nu fie cărți vechi gen din 2010 in sus. In ziua de azi rar mai citesc oamenii cărți dar sper sa primesc măcar câteva recomandări. happy

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

De ce n-ai vrea ceva vesel, la care sa razi și/sau care să aibă happy end?!

| Anonima1qt910 explică (pentru Catrice):

M am saturat de un personaj principal perfect, vreau sa citesc o carte imperfecta

| eijibanana75 a răspuns:

Ai putea să încerci ceva manga, posibil tokyo ghoul
(nu sunt sigură dacă personajul principak are depresie su ceva de genul, are un coleg și citisem și eu punțin, nu e prrea prietenoasă, are mult sânge)

| Anonima1qt910 explică (pentru eijibanana75):

Hey! O știu ma uit și la anime adică de fapt ma uit la anime uri in general și citesc manga uri oricum mersi! big grin