| anonim_4396 a întrebat:

va rog frumos ajutati-ma sa iau o decizie.Mama mea mi-a facut minunata bucurie sa imi dea bani sa imi cumpar un monitor nou intre 290 si 350 roni. Voi ce imi recomandati? Cum aleg un monitor bun, si de unde sa-l iau mai ieftin cu transport gratis? http://www.pcgarage.ro/......ide-black/ asta ar fi bun?

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

15.6 inchi, cam putin... Uite unul mai bun, este LED, nu LCD http://www.emag.ro/......--pE943Fws si cu restul de bani il ai acasa;)

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

--> Da, este foarte bun!

--> Trebuie sa te duci cu mama ta la un magazin, iar acolo si ea poate sa`si dea cu parerea in alegerea unui monitor, ca poate nu o sa-i placa ce o sa alegi tu singur/a! happy

---> Numai bine! puppy dog eyes

| DonCorleone a răspuns:

Da e destul de bunicel
dar ai putea mai bine sa mergi la un magazin
la pretul ala... ar merge un LGwinking si eu l-am luat cu 400 lei
dar sunt multe din ce sa alegi la magazin. nu poti sa te iei dupa net...

| Lavii_3618 a răspuns:

Pare bun.dar de ce nu te duci cu mama ta la un magazin, sa te interesezi? sau cu o persoana care se pricepe la calculatoare happy