| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog frumos spuneti-mi si mie in bucuresti in ce zi si la ce ora se aprind luminile de craciun si unde este cel mai frumos loc unde as putea sa merg. fundakiss

2 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Pai eu am auzit ceva de 5 decembrie dar nu stiu sigur in cismigiu piata unirii

| tpmarius a răspuns:

La romana sau in centrul vechi sau lipsacani dar nu stiu mi se pare ca se aprin cu o saptamana-2 inainte de craciun dar la sudului sunt aprinse thinking oricum
FUNDA te rog![-O