| Angel_8830 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati. Am un laptop, iar cand ii scot incarcatorul mi se inchide brusc...crying ce are? Pana acum nu facea asa.

Răspuns Câştigător
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Asta inseamna ca ai probleme cu bateria, cred ca se poate recalibra din bios sau sistemul de operare pe care il folosesti dar se poate sa fie si stricata si sa fi nevoit sa cumperi alta.

1 răspuns:
| Mihaella_Larisa_1998 a răspuns:

Pai ai probleme cu bateria nu mai sta incarcata cred ca ra trebui sa te duci cu el la un magazin de laptopuri si iti vor zice ai sigur ce ai