| anonim_4396 a întrebat:

Va roog mult, ajutati-ma si pe mine cu cat mai multe pareri. Am nevoie de sugestii pentru probe la balul bobocilor, diferite de cele de dans si de cultura generala. Ce vi se pare diferit si frumos, atractiv si distractiv, pentru o proba sau pentru intreg balul. Teme, orice. Si de asemenea, as vrea sa vad parerile voastre despre ce s'ar putea face la proba la alegere, la fel, ceva nou, diferit. Exceptand dansul, muzica si teatrul, care sunt la ordinea zilei. Multumesc muult!

6 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Po niste intrebari de cultura generala pe care ar trebui sa le stie o eleva de clasa a9a...cv de genu:d

succes

| mada12 a răspuns:

Pei...esti pe a 12-a.sau pe a 8-a? Sa stiuhappy Daca esti pe a 12 si faci probe pentru cei de a 9laughing pune ceva. excentriclaughing ceva amuzant.winking Gasesti tu... daca esti pe a 8 si faci pentru cei de a 5...nu stiu.ceva usor...sa spuna ce melodie este...(pui o melodie si o lasi 2-3 minute) .si din astea.pe noi ne-au pus sa ne legam la ochi si ne-au amestecat.si trebuia sa ne gasim partenerulwinking

| anonim24 a răspuns:

Un dans tiganesc sau oriental, sau in memoria lui michael jackson un dans de-al lui, sau gasesti pe net ceva super tare s-ar putea sa ii impresioneze pe cei din juriu
http://stirileprotv.ro/bin/tv/?media_id=60333277
si daca nu merge incearca pe asta
http://stirileprotv.ro/......mirii.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AA SALUT SUNT UN BAIAT DIN PIATRA NEAMT MA NUMESC ANDREI MAH...despre probe hm.stai sa-mi mai aduc aminte ca stiam ceva.pentru ca am fost la multe baluri 1.sa aduci un balon umflat si sa dai cu frisca pe el si ei sal curate cu niste lame de ras.adica niste,, sau sa danseze cu nsite portocale stii sa tina cu fruntile amandoi. ce mai era aa...cultura generala nu stiu teorema lu pitagora, intrebari capcana, mah nu stiu proba la alegere hmthinking nu stiu declaratii de dragoste cu cuv.de gen, sconcs, cauciuc, calorifer ceva de genul anul trecut am ras:cand un coleg a zis mam batut cu sconcsul ca sa ajung pe un cauciuc.chsetii din alea.aleachatterbox.pff.sper sa fie de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu sigur ca sunt in clasa 7 dar te pricepi la desen? Incearca sa faci un desen repr al balului.Mult succes

| prepy a răspuns:

Sati dau eu o idee pune baieti cu o lumanare in mana si fetele cu pistoale cu apa sa stinga lumanarea..insa baieti trebuie sa tina lumanarea in fata ochilor..va fi distractiv