| Alexandrutza150795 a întrebat:

Buna voi ce credeti de ceea ce sa intalmplat cu pasarile si pestii morti? semne apocaliptice vine sfarsitul lumi? credeti in 2012? me putin fricaaa...:-ss

Răspuns Câştigător
| Sofia07 a răspuns:

Nimeni nu stie sfarsitul lumii in afara de Dumnezeu. Semne au fost din totdeauna.cutremure,incendii,inundatii,razboaie,boli, dar atunci lumea nu incerca sa afle absolut tot mai ales sfarsitul. Tragicul se poate intampla maine, peste 10 ani sau peste 10000000. Si chiar daca stim nu putem face nimic asa ca sa stam calmi.

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu sunt o alarmista nici un om suspicios, insa, cand aud asemenea vesti ma gandesc mai degraba la o eroare umana:poate ca e inca vreun virus scapat din vreun laborator; daca nu cumva vreun experiment diabolic...Cine stie nu spune, cine spune nu stie...

| dydy1 a răspuns:

S-ar putea... mi-a zis profesoara de religielaughing ca cica apocalipsa ar veni odata cu al 3-lea razboi mondial.
Ar putea fi semne, nu cred ca in 2012 o s ane evaporam:d, cred ca e cineva sus care tine la noi:p.

| daiana_4999 a răspuns:

Nu doar daca vrea dumnezu vom muri.si daaca pesti mor asta ii din cauza neglijenti noastre finca tot aruncam multe gunoaie iar pesti mor finca ei au nevoie ca apa sa fie curata. pasarile mor din cauza ca exista tot mai putin aer in lime din cauza ca noi oameni taiem copaci iar copaci inseamna aer.