| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Voi ce faceti cand va este foarte, foarte dor de o persoana pe care o iubiti enorm si care din pacate nu poate fi langa voi? sad
Funda pentru cel mai bun sfat, va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi ocup timpul cu diferite activitati care sa-mi distraga atentia si sa nu ma mai gandesc atat de asiduu la acea persoana care imi lipseste si pot spune ca functioneaza, pentru ca te obosesti si seara adormi inainte sa mai apuci sa te mai gandesti la durerea pe care ti-o provoaca absenta acelei persoane.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi ocup timpul cu activitati care ma vor face sa uit putin.Cel putin pentru moment.

| Alexynno01 a răspuns:

O sun sai aud voceasad...