| Ava1231 a întrebat:

Care sunt motivele pentru care iubiti persoana de langa voi?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Produs proaspat, merge bine, 200 cai putere, putine mile, motor japonez, masina asamblata in japonia si benzina cum trebuie sa fie legit

| RAY a răspuns:

Ma fermecat umorul ei și sinceritatea ei, deși la început eu nu cautam nimic fiind dezamăgit, din păcate am devenit paranoic și acum ma urăște

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

E frumoasa, e voluminoasa, are 2 coperti si 1200 de pagini!

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu știu dacă te ajuta răspunsul meu. Fiindcă sunt singură de ceva timp, dar pot sa îți spun pentru ce iubeam persoana de lângă mine : o iubeam pentru simplitatea ei! Avea sufletul pur și plin de bunătate! O femeie matura, cu capul pe umeri, sensibila dar totodată foarte puternică. In ochii mei era cea mai frumoasa. În fiecare dimineață aveam cafeluta făcută de ea. În fiecare seară discutam tot ce aveam pe suflet, tot ce a fost bun sau mai puțin bun în ziua respectiva. Când mai existau discuții, una din noi le făcea sa dispară. As putea sa continui mult și bine. Nu am meritat o femeie ca ea lângă mine. O sa rămână o persoana importanta în sufletul meu mult și bine chiar dacă nu mai suntem împreună.

| 19flo79 a răspuns:

Face curat, gateste si aduce si bani laughing

| 19flo79 a răspuns:

Este clar ca nu ai inteles ironia laughing

| Ava1231 explică (pentru 19flo79):

Pai zi mi ce apreciezihee hee
Lasand la o parte faptul ca am inteles ironia?

| 19flo79 a răspuns (pentru Ava1231):

Lasand la o parte aspectul fizic, (ca aici totul e subiectiv, adica fiecare vede frumusetea in felul lui), cred ca raspunsul la intrebarea ta este si va fi acelasi si peste 1000 de ani.
Iubesc persoana de langa mine pentru ca imi acorda incredere in tot ce fac, ma accepta asa cum sunt, a reusit sa scoata la suprafata cea mai buna varianta a mea si ma face sa ma simt barbat.
Desi anii au tecut, in prezenta ei abia respir, inca am fluturi in stomac si stiu ca sunt cea mai norocoasa fiinta din univers...

| StanescuLata a răspuns:

Ma tine sub papuc fara scapare!