| CdeMetal a întrebat:

Ce faceti cand iubiti o persoana, dar asta nu e reciproc?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O las sa plece in lumea larga. Iubitu asta mai mult e popular printre minori din cate vad. Barbatii adevarati au parte de femei trecatoare in viata lor ca trenul in gara. Vine si pleaca asa sant si tanti astea

| AFR81 a răspuns:

Incerc sa ma obisnuiesc cu ideea, dar continui sa ma gandesc la respectiva persoana pana cand timpul face sa mi se ia de ea. Dureaza cam 2 ani. Vorbesc din proprie experienta laughing

| RAY a răspuns:

Incerc sa o uit, devin indiferent, decat catelus de companie mai bine niste lacrimi si mergi inainte

| LoveSleep a răspuns:

Nu iubesc o persoană care nu mă iubește. Nu pot să simt ceva pentru o persoană căreia nu-i pasa. Sau poate nu știu cum e, mă place toată lumea, sunt un fel de idol la femei.
Dar e aiurea să ajungi să iubești pe cineva și să nu poți s-o faci să simtă la fel.

| SilentRain a răspuns:

O uit si merg mai departe

| PersonajFictiv a răspuns:

Tipul asta care a dat urmatoarele sfaturi, pare sa aiba potential sa iti raspunda la intrebare :
http://www.youtube.com/watch?v=eC8UbmU2kB8&t=1m8s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O schimb.

| CdeMetal explică (pentru anonim_4396):

Usor de zis, greu de facut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CdeMetal):

E chiar foarte usor de fãcut, daca nu e reciproc ea te-o pierdut, nu e ca si cum ti-ai ratat sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi tai venele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accepti & treci peste.

| SandraEve a răspuns:

Nu are rost sa te minti. Daca acea persoana nu simte nimic, indeparteaza-te si ramai langa persoana care iti ofera iubirea pe care o daruiesti si tu

| CharmingCryCake a răspuns:

.am acceptat, a fost puțin greu, am plecat