| aLina_8828 a întrebat:

Ce iubiti la persoana de langa voi?straight face

Răspuns Câştigător
| ingeras_4588 a răspuns:

Fidelitatea

si un sentiment care e greu de explicat dar totusi : te simti sigur adica orice s-ar intimpla stii ca e o persoana ce te va sustine...

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am persoana iubita, sunt niste rafale de vant rece si puternic.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sinceritatea!
Pa, pa.

| ELLSSA a răspuns:

Iubesc barbatul acela inteligent, frumos, respectuos.Il iubesc pentru ca si el ma iubeste si ma intelege perfect. Iubesc la el totul. E de apreciat ceea ce am langa mine. El este ingerul meu pe acest Pamant.

| lavyBandB a răspuns:

Faptul ca ma pot baza pe el oricand si intelegerea de care da dovada... ceea ce este in esenta:X

| ella_6166 a răspuns:

Toooooooooooootttt

| LadyM_7443 a răspuns:

Nimic. N'am ce iubi la nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ea, nimica...cred,prezenta ei, da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fidelitatea, sinceritatea si micile defecte care il fac perfect:X