| AηdeLle a întrebat:

Vreau niste site-uri cu idei de poze artistice, adica pe care as putea sa mi le fac eu, nu natura sau alte chestii, daca intelegeti ce vreau sa spun laughing. Pur si simplu, niste fotografii cu persoane, pentru fete happy
Mersi :*!

5 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Http://blingee.com/ sunt superr...am editat niste poze. toate prietenele mele au inebunit cand le-au vazut ...chair sunt sweet. funzitza? pls. pup

| lola a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/photography/people/

Vezi in stanga ca sunt mai multe categorii:)

| metehne a răspuns:

Hey iti pot da eu un site. dar e o singura pb:e in alta limba:))
http://galeria.glitery.pl/ este un site d poze editate.

eu una le ador.au iesit super!

sper sa iti placa si sa poti sa gasesti poze care sunt p placul tau!

fundita?;;):o3.:D doar intrebam:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16qs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skyrock