| 123lalala a întrebat:

Buna,vreau niste statusuri bune despre viata, invatatura si dragoste...
celor mai bune si mai multe

Răspuns Câştigător
| Dahliaa a răspuns:

Găsești aici :

http://statusbun.com/. Sper că te - am ajutat!

2 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

De ce?!

| Johannaaa a răspuns:

"Nu înceta niciodată să zâmbeşti, nici chiar atunci când eşti trist, pentru că nu se ştie cine se poate îndrăgosti de zâmbetul tău."-Gabriel José García Márquez
"Nimeni nu pierde pe nimeni, pentru că nimeni nu posedă pe nimeni. Asta e adevărata experienţă a libertăţii: să ai lucrul cel mai important din lume, fără a-l poseda."-Paulo Coelho
"Caracterul fără inteligență face mult. Inteligența fără caracter nu face nimic."-Cicero
„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte..."-William Shakespeare
"Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."-George Bernard Shaw
"Ţine minte, fericirea nu depinde de ceea ce eşti sau de ceea ce deţii, ci doar de ceea ce gândeşti."-Dale Carnegie
Funda?puppy dog eyes