| elenaaaaaaa a întrebat:

vreau niste statusuri de genu"Am invatat sa plang cu zambetul pe buze"...

Răspuns Câştigător
| Deeeni a răspuns:

Dar tie iti pare a fi fenomenalTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nou

Tu te mai suporti? eu nu te mai suport!

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Aveti calitati aparente si defecte permanente sunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneori Stiu cat ma adorati asta e.ma suportati

Dar eu nu asc ce sp lumea rea nu crd nmc din c sp ea

Multe barfe.Multe tarfe.asa-i viata.cand te apuca greata

Defectele mele sunt calitatile tale

[♥]Dacaa`sunt subiect de Barfa`Tu cretino esti o tarfa`[♥"

Fiecare barfa...ma face mai importanta

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda...pai normal ca a ta e praf!

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!

Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa faca

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au dus

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistita

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tine

Fraiere.e prea papusa chiar sh fara toc sau fusta

Cine il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele...dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'. asta era in generala acum e fata de liceu, si e dementiala!

Discoteca toata, se uita cum arata le'ar vrea o data...sa le vada la treaba!

Te vad in fataEsti ca o zdreanta Eu cresc in inaltime...tu ramai pitic de casa! Auzi mult blah.blah.stii numai blah.blah vezi numai blah.blah.crezi...
Oficial imi merge bine…neoficial e jale! laughing

. # Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand mai bine ma daram singura;] Sh`o sa cad razand! =]

Secretuu este sa risti, sa te simti binee sh`sa castigi!;*

[~_~] See the world in a pink way.; X

E mereu cu zambetul pe buze big grin nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. love struck

Daca A reprezinta succesul in viata, atunci A este egal cu x plus y plus z. Munca reprezinta x; y inseamna joaca; iar z - sa stii sa-ti tii gura. angry

Nu ştiu ce respecţi tu,. eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter. / : )

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand mai bine ma daram singura;] Sh`o sa cad razand! =]
Funditsssa?big grin

1 răspuns:
| klimassan a răspuns:

Rau cu rau dar mai rau e fara raubig grin sper sa-ti placa