| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa editez un videoclip cum pot edita ce program pot lua astept raspuns inapoi

1 răspuns:
| 619thomas a răspuns:

Pai, ti-as recomanda niste programe licentiate, dar cele licentiate costa cam mult, dar ma rog, eu doar cu asa ceva lucrez, (sunt deja integrate la mine in PC) 1. Windows Live Movie Maker (Versiune deja instalata pe Windows 7 Home Premium/ Ultimate) 2. Sony Vegas Studio. Si cam atat, astea sunt cele mai bune, dar cand downloadezi, uitate la cerintele minime pentru. PC, sa le ai, ca daca nu nu o sa iti functioneze cum trebuie.