| gina09 a întrebat:

Buna
vreau sa fac o petrecere tip in "petrecere in pisama "
dar ziua nu si noapte
... pe cinste? vreau
sa ma distrez alaturi de prietene :X funda pentru cele mai bune idei

1 răspuns:
| adriana_8719 a răspuns:

Daca este petrecere in pijama, costumatia obligatorie si nu trebuie sa lipseasca prnutele acelea mici pe care sa le strangeti in brate si cu care va veti bate mai tarziu, ai grija sa tragi jaluzelele pentru a da impresia de inserare(e mai dragut asa), daca tot e ziua fa un CD cu muzica favorita a ta si a prietenelor tale, cumpara un tub de frisca si niste capsuni(e sexy si va va face sa va simtiti bine) si incearca sa le convingi pe fete sa jucati jocul acela cu sticla( invartiti o sticla si la care se opreste, acela va trebui sa spuna ceva ce nimeni nu stielaughing ) funny nu?:* sa ai bafta