| NoName1234 a întrebat:

Am o petrecere in pijamale de ziua mea, cu 4-5 prietene foarte bune de ale mele.Implinesc 11 ani...Am cateva idei pentru petrecere, dar mai vreau cateva. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| rox a răspuns:

La multi ani! 11 aniday dreaming frumos.
Inainte de a va baga la somn, puteti vizioana un film gen comedie.
Sau glume, povestiri frumoase din vacante, visele pe care le ai, intamplari amuzante de la scoala sau din calatoriile tale.
Diferite jocuri, ursu doarme si viseazalove struck, fazan, baba-oarba(aveti grija la mobila)laughingSi altceva nu prea mai stiu pentru ca pana acum n-am avut parte de-o petrecere in pijamalelaughing
Have fun!

5 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Cumpara chipsuri, dulciuri, sucuri de fructe ca sunt mai sanatoase, muzica sa fie mai linistita(Usher, Christina Aguilera, Alicia Keys). sau ma rog, ce iti place tie.lumanarelele parfumate sa nu iti lipseasca, creeaza o atmosfera foarte placuta.asa, sa vedem.va mai pueti bate cu pernele, sau jucati-va monopoly, carti, vorbiti, barfiti.

Ce as vrea si eu sa mai am 11 ani.Iti doresc o petrecere frumoasa sh sa fii sanatoasa.La multi aniiiiiiiiii:X

| Dede_1899 a răspuns:

La multi anii!love strucklove strucklove struck

| NoName1234 explică:

Nu stiu care raspuns sa fie castigator...

| NoName1234 explică:

M-am hotarat care este castigator, mai bine decat sa nu aleg niciunul big grin leas alege pe toate daca as putea dar nu pot tongue happy, pacat ca nimeni nu prea mi-a raspuns crying sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa farse la telefon! happy