| naoko a întrebat:

vreau sa imi cumpar un nokia 5250 si, nu stiu cum sa ma conectez, are conexiune wi-fi ca la iphone, sau trebuie sa imi iau la abonament si sa platesc, funda

1 răspuns:
| ionutandrei95 a răspuns:

NU ITI CUMPARA TELEFON CU SYMBIAN! MAI BINE I-ATI SAMSUNG GALAXY MINI E MULT MAI BUN! eu am telefon cu symbian si chiar telefon foarte scump si nu sunt multumit. am Sony Ericsson vivaz am dat 800 lei pe el si nu se merita un telefon cu symbian. nu face greseala asta crede-ma.