| 95marius007 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon, ce imi recomandati, in raport calitate/pret? As prefera unul rezistent la apa deoarece l-as folosi in conditii extreme laughing de pilda selfie in piscina (subacvatic) munte etc. O optiune am (Sony xperia m4 aqua), dar nu vau sa va influentez. astept pareri concrete si la subiect si de preferat de la cei care au sau au avut asa ceva. Multumesc!

3 răspunsuri:
| StefanianiamegaCristinatinamega a răspuns:

Samsung G388F Galaxy Xcover, acesta ar fi la 774, 63 ron

| 95marius007 explică (pentru StefanianiamegaCristinatinamega):

Si la capitolul sistem de operare nu o sa am probleme? adica peste 3, 4 saptamani, 2, 3 luni sa imi mearga sacadat si cu probleme de incarcare...
?

| StefanianiamegaCristinatinamega a răspuns (pentru 95marius007):

Nu cred ca o sa ai probleme.Parerea mea este ca telefonul e foarte bun.Eu il am.