| cristi13 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Sony Ericsson Xperia X8? Vreau sa-l cumpar si as dori sa vad si parerile voastre. E OK ca telefon in raport calitate/pret? Mie mi se pare destul de OK. Merci anticipat! happy

2 răspunsuri:
| alexalex2001 a răspuns:

Sony Ericsson Xperia X8 am eu si este foarte convenabil si la pret.Este un telefon bun cu acces la internet (daca il bagi tu) este foarte ok eu te sfatuiesc sa il cumperi.
Funda?

| XxAlexandruxX a răspuns:

Salut,eu sincer sa-ti spun nu iti recomannd Sony Ericsson Xperia X8, in primul rand nu poti face update la sistemele de operare, ca aspect arata destul de binehappy, si daca vrei un telefon care difera pretul cu 2 milioane ia-ti HTC Wildfire