| normally a întrebat:

vreau sa invat limba engleza si caut o persoana cu care sa comunic vara aceasta, poate ne imprietenim, etc.As vrea sa fie fata si sa cunoasca foarte bine lb engleza.happy eu am aproape 16 ani, ma descurc, nu-s chiar foarte nestiutoare.am facebook, dar mai putem vorbi la mesajehappy multumesc anticipat. sper sa gasesc pe cinevawinking

8 răspunsuri:
| Julyanna a răspuns:

Hei, banuiesc ca ai invatat cat de cat sa vorbesti fluent in engleza. Poti sa ma ajuti si pe mine? Sa comunici cu mine in egleza, sa invat si eu mai bine limba?

| DWDT a răspuns:

Si iubita mea cauta o fata ca tine. sa iti dau id-ul ei intr-un mesaj?

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Ma ofer eu. Da-mi ID sa te bag kiss

| Anonymus9 a răspuns:

Da-mi id-ul si o sa vorbim in engleza

| aℓèè a răspuns:

Haide sa incercam!:d Incearca id-ul asta: xddu40.

| wdylf a răspuns:

Poti vb cu mine.da mi doar id ul tauwinking