| AlexutzaDragutza a întrebat:

Vreau sa ma angajez la impartit ziare la kaufland.Eu stau in pitesti imi puteti da un site sau nr.de telefon unde as putea vedea despre ce este vorba.Multumesc

1 răspuns:
| ginutza12 a răspuns:

Iti spun eu despre ce este vorba si eu impart pliante la kaufland dar sunt din giurgiu trebuie sa iti faci card ca sa primesti bani dar mai multe informatii poti sa mergi la magazin si acolo gasesti fete care impart in magazin pliante si poti intreba de sefa si poti v cu ea despre o angajare