| Fasie a întrebat:

Buna vreau sa ma razbun si eu pe cineva dar nu stiu ce sa i fac va rog sugestiiwinking pls dau funda

Răspuns Câştigător
| GwenS a răspuns:

Scz ca distrug dorinta ta.dar nu ar trebuie sa te rasbunzi.happy mai bine dai dovada de intelepciune.

5 răspunsuri:
| Alexandrina95 a răspuns:

Pune niste pioneze pe scaun big grin

| Bizzareq1 a răspuns:

De ce trebuie sa te razbuni? ma rog faci cum vrei...

| xXCrystyanXx a răspuns:

Sa-l lasi in pace. Cercul razbunarii nu aduce niciodata bine. Daca u ii vei face rau, si ea iti va face.Incearca sa intelegi asta.

| devon a răspuns:

1)! razbunarea e arma prostului
2) nu o sa te simti bine dupa ce o sa vezi consecintele decat daca nai inima
3) nu ai zis motivu si scopu razbunariiwinking

| Fasie explică:

Pai ia a inceput ea mi-a facut prima rau sad