| coopilluu a întrebat:

Hey! Vreau sa ma razbun pe cineva, pe un baiat mai exact, si nu stiu ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ralucarrie a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta, fa ceea ce faci intotdeauna, dar pe el nu il baga in seama, sau fa planuri cu alti baieti, dar sa te auda...sa vada ca nu unic pe planeta asta si ca te poti distra si fara el.big grin
succes!happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu te razbuna.Nu merita.Pana la urma tot tu vei regreta faptul ca te-ai lasat condus de impulsuriwinking

| traficanta a răspuns:

Fii indiferenta.

| ElyElyna a răspuns:

Lasa razbunarile pe anumite persoane si vezi-ti de copilarie, si chiar daca el te enerveaza spune-i verde-n fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lasi copilarile, nu mai avem 5 ani! Treci peste.

| magu2012 a răspuns:

Iti spun eu fai magie neagra si sa duscu el