| kymy a întrebat:

Cum pot sa ma razbun pe o fata care mi-a furat prietenul? vreau sugestii dure dar nu exagerate

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Răzbunarea este arma prostului...

| kymy explică (pentru Doηηa):

Da da cum zici tu...

| Hater a răspuns:

Cumpara niste viermi de la un magazin de articole pescaresti si pune-i in buzunar sau in geanta... inspiratie de moment... gasesti tu ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i un poke pe Facebook laughing)))))
ce intrebare e asta, cum sa ti-l fure? inseamna ca ori n-a fost niciodata al tau, ori ca pe el trebuie sa te 'razbuni'. drame de copii de 13 ani.

| kymy explică (pentru anonim_4396):

N-am chef de ironile tale si de commentarile tale stupide deci n-am postat intrebarea asta ca sa dai tu comment aiurea.nu te intereseaza nu raspunde

| magu2012 a răspuns:

Cel imi bun lucru ca sa te razbuni pe ia este sai faci MAGIE NEAGRA prin acest fel o poti distruge total o va afecta si psihic si moral si fizic si eu am avut probleme cu una si am apelat la cineva si acum aia e in scaun cu rotile de 5 ani crede-ma e cea mai tare metoda? cauta pe cineva care face aceste ritualuri care sunt simple de tot dare periculoase