| Ellliiii a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar bentite hippie am gasit un site : http://www.maxine.ro/produse/categorie/Bentite_si_bandou ri/82/pagina1.html am gasit cateva si vreau sa mi le cumpar problema e ca sunt minora si mama nu e de acord sa imi ia acele bentite ca ei nu ii plac si mi-a zis sa mi le iau daca vreau asa de tare dar sa ma descurc singura si sincer nu stiu nici cum se procedeaza... ok deci mi le iau prin Posta Romana nu prin curier dar eu cum le trimit banii? Ma duc la posta si ce fac pun banii intr-un plic ma duc la o persoana din posta imi pune timbru ce? va rog explicati-mi tot cu toate detaliile Multumesc Mult

Fundita pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Abcdefg123 a răspuns:

Platesti cand ridici coletul de la Posta. De livrarea banilor, se ocupa Posta Romana.