| xXx_6498 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un calculator si vreau sa va intreb ce parere aveti despre acest PC:Sistem IT MYRIA XACTIONV4, Intel Dual Core E5500 2.6GHz, 4GB, 500GB, Gainward NV9500GT, Linux.
Vreau calculatorul doar pentru jocuri de ultima generatie, credeti ca merg?(sa mearga fara buguri sau sa se miste in reluare), credeti ca Left 4 Dead 2 merge bine pe acest PC?(sau daca stiti un pc de la mediagalaxy sau altex pana in 20 de milioane pe care sa mearga la perfectie jocurile sa-mi spuineti si mie plz)

3 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Poi cred ca e bun pc-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un MYRIA si sunt foare multumit de el merge super bine la orice joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mic procesoru