| MaraMărr a întrebat:

Vreau sa'mi dati idei de niste poze artistice

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Intra pe www.weheartit.com si o sa vezi acolo o multime de poze artistice de la care poti sa te insipiri.

| xD_9502 a răspuns:

De obicei trebuie sa ai imaginatie. E naspa sa copiezi sau ceva gen. Ce aparat ai? Astept mesaj.:*

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Intra pe www.deviantart.com.
Gasesti tot ce vrei.

| eax a răspuns:

Undeva pe marginea unei ape, imbrcata super hot si sa nu uiti de tocuri si ruj rosu eventual.si daca gasesti si o barca ar iesi super.crede-ma si nici nu ies vulgarewinking...sau daca nu prin parc prin casa aranjeaza-ti un colt calumea. pozele facute la intamare ies cele mai bine.succes