| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a întrebat:

Buna vreau sa`mi fac si eu mai multi prietenibig grin Imi dati si mie id`urile voastre de messenger?

8 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Pe privat.
dar nu prea intru
pup:*

| Laura_2393 a răspuns:

Dupa ce mi-am incrutisat privire de vreo doua or sa iti deslusesc numele am mai remarcat si ce a remarcat si "Sperante Spulberate" ca tu nu ai avut curajul sa iti pui id aici. Daca vrei sa ai multi prieteni pe messanger pune id si le punem si noi pe ale noastre ca sa fim chit si sa fie corect.

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Ganja. farmer1911

| LorReen a răspuns:

Pai daca vrei sa iti faci mai multi prieteni de ce nu iti lasi tu id`ul aici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catrinionut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti faci pr nu trebuie sa le ceri doar id si ii consideri pr... una esti prietenia de pe mess, chat si alte retele de socializare si una este aia reala cand ai persoana in fata ta si puteti sa dictutati ce aveti in comun, sa va dati parerile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aidiul meu ii papusica_anamaria am 12 ani si cine vrea sa corespunda cu mine sa-mi ia aidiul