| sHellby a întrebat:

Vreau sa-mi fac un piercing langa buza dar nu stiu unde.Imi puteti spune si mie unde sa-mil fac?

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Ai putea sa il faci pe partea stanga sau dreapta a buzei parteea de jos.Este tare, sau poti sa il pui mai in sus de buza superioara ca sa il inconjoare buza.Asta cred eu.

3 răspunsuri:
| loserkidz111 a răspuns:

Daca vrei sa vezi cum arata ia un tus negru de ochii si fa-ci un punct cam de marimea piercingului sa veiz cum arata. eu am vrut sa imi fac in dreapta si am facut chestia asta si am vazut ca imi sta mai bine pe mijloc. sunt piercinguri care ti le face practic prin buza si arata foarte interesant. sper sa te ajute :d

| PartyLoll a răspuns:

Partea dreaptalove struck si eu vreau