| anonim_4396 a întrebat:

Buna:)Vreau sa-mi faci un tatuaj(micut) pe incheietura mainii.Cine si-a mai facut ma intereseaza daca e dureros(stiu ca e o zona mai sensibila) si ce anume si-a tatuat.Si daca stiti cam cat ar costa un tatuaj micut(micut insemanand sa pot sa il acopar cu o bratara dinaceea mai groasa). Si vreau o parere:daca mi-as face un tigru sau un dragon? ar arata urat la o fata? mentionez ca nu vreau sa fie colorat.aici e un link cu un exemplu http://www.modele-tatuaje.ro/......picture-20 si altul care mi-a mai placut http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Eu mi-am facut pe san si sub buric in stanga jos de tot.
le-am facut micute. o buburuza si un fel de floare. Buburuza e colorata iar floarea e neagra. 250.[lei] in total amandoua... le-am facut mai demult. dar si acum tot asa ar fi.big grin
Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BunahappyEu mi-am facut pe san si pe incheietura de la mana dreapta.

Le-am facut micute. Un trandafir inconjurat de un sarpe(pe sanul stang)si un fluture pe incheietura. 280[lei]in total amandoua.Sa stii ca nu doare prea tare, doar la incheietura putin mai tare dar nu foarte mult.big grinbig grin

Funda?:d