| coolxxAngel a întrebat:

Vreau sa-mi schimb numele pe facebook, si nu am inspiratie momentan thinking Idei?
P.S. Numele meu este Oana.

4 răspunsuri:
| Allergikaa a răspuns:

ZaharOanA
Onikmik
rolling on the floor sper ca te-am ajutatbig grin

| Sҝϊττlεs a răspuns:

Pfff...

Mai bine îţi pui numele tău pentru că nu cred că tu ai vrea să transformi facebook-ul în hi5.
Sau dacă vrei neapărat să-l schimbi în ceva mai interesant decât numele tău încearcă ceva ce să nu sune a hi5, de exemplu :

Oa Na
Oana xD
Numele meu e Oana

sau altele happy

Sper să te ajute.

| Loveyouforevermyangel a răspuns:

Eu te pot ajuta big grin..stiu cum se shimba numele pe facebook big grinbig grinhappy...

| coolxxAngel explică:

Nu sunt genul care isi pune nume de hi5. Vreau ceva simplu, dar original. Nu "k", "sh" etc.