| Millis a întrebat:

vreau sa scriu o carte si am doua teme care sa o scriu : jurnalul unei pisici sau jurnalul unui vampir?

6 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Jurnalul unui vampir e fain, dar totuşi, cam expirata ideea. Încearcă Jurnalul unei feline! Cel mai fain. laughing

| HappyYoyo a răspuns:

începe să scrii despre ce iți place mai mult. de ce neapărat jurnal? poți folosi orice format - scrisori, proză, poezie, imagini. happy poți folosi pisici, vampiri, sau orice altceva atâta timp cât e interesant și e o perspectivă nouă happy

| Clauvdgg a răspuns:

Jurnalul unui vampir! laughing e mai interesantwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ca daca as vedea un titlu de genu : Jurnalul unei pisici mi s-ar parea tare naspa si plictisitoare cartea..Deci mergi cu vampirul

| JustMe6378962 a răspuns:

Pisici

| Eyke a răspuns:

Ce ar fi sa scrii despre un Vampir Pisica hibrid?