| denisa_6993 a întrebat:

vreau sa stiu daca un baiat ma place.Cand stau cumva repede se pune si el in pozitia respectiva sau cand vede ca il observ isi schimba pozitia.La fel si cu privirea... se uita la mine si cand vede ca il observ isi muta privirea.Cand vorbesc cu el nu prea pare rusinos ...deci ii place de mine sau nu?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Din astea faceam eu la gradinitia cand imi placea de vreo fata. laughing) si da te place. Daca vrei sa-mi raspunzi... Is curios cati ani ai?

2 răspunsuri:
| denisa_6993 explică:

Pai...am uitat sa omit ceva anul trecut eu placut de o fata si inca are poza ei la avatar deci?

| denisa_6993 explică:

El are 16 anitongue