| Stresanta a întrebat:

Vreau sa vand un telefon pe internet, ce site-uri imi recomandati? Exista riscul sa fiu pacalita?. Multumesc. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Havoc a răspuns:

Okazii.ro cel.ro mercador.ro itone.ro sunt multe dar nu exista nici un risc sa fii pacali daca e sti ce fa incerca sa il vinzi pe okazii ca il vinzi cel mai repede si in nici un caz nu poti fi pacalita daca vinzi tu poti fi pacalita doar daca iei de la altu de ex in loc sa iti trimita ala niste adidasi el iti trimite un cartof laughing)) si tot asa dar daca vinzi tu nu exista risc sa fi pacalita

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Okazii.ro, cel.ro, mercador.ro, trebuie doar sa te inregistrezi.